אין מוצרים בעגלה

אודות

שרון הדברה לשירותכם – מדבירים מוסמכים עם ניסיון של שנים!
חברת שרון שירותי הדברה הוקמה בשנת 1970, ופועלת תחת הנהלתו של שלמה שרון ובניו. לאורך יותר מ-40 שנות פעילותה סיפקה החברה מגוון של שירותי מדביר מוסמך לשורת לקוחות ארוכה, הן לקוחות פרטיים והן עסקיים ומוסדיים מכל הסקטורים השונים: מוסדות ציבור, בתי קפה ומסעדות, בתי חולים, בתי מלון, משרדי ממשלה, אולמות וגני אירועים, מפעלים, מאפיות ועוד.

 

מחפשים מדביר מוסמך? הגעתם לחברת ההדברה הנכונה
- שירותי הדברה מיוחדים לעסקים, למוסדות ולמקומות ציבוריים
- שירותי מדביר לפתרון בעיות מזיקים בבית ובדירה
- חברה בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001
- שימוש בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה
- צוות מדבירים מוסמכים בעלי רישיון וניסיון
- מינון מדויק של חומרי ההדברה – לסילוק מזיקים יעיל ללא סכנה בריאותית

 

לחץ על התמונה להגדלה

סילוק מזיקים מהשורש – כך עושים את זה נכון
כבר למעלה מ-40 שנה, מבטיחה החברה לכל לקוחותיה הדברת מזיקים יעילה, בטוחה וחכמה מן השורש, באמצעות הידע הרב שלרשותה בתחום וניסיונה המקצועי העשיר.
רק מדביר מוסמך ומורשה, בעל הבנה עמוקה ומקיפה של בעיות מזיקים ודרכי ההתמודדות איתן, יידע כיצד לאבחן את המצב הנתון בצורה נאמנה, ולפי אבחון זה להתאים פתרונות מדויקים, ממוקדים ויעילים למיגור המזיק הספציפי במקום. כל זאת תוך הימנעות משימוש בכמות רבה מדי של חומרי הדברה שלא לצורך ותוך שמירה מקסימלית על ההיגיינה, ועל בריאותם ובטיחותם של השוהים באתר.
חברתנו דואגת להתחדש ולהתעדכן באופן מתמיד בכל המתרחש בענף על חידושיו והתפתחויותיו, בעזרת קשרים שאנו מטפחים עם ארגונים בתחום ההדברה ברחבי העולם.

 

אמינות, איכות ושירות ללקוח בסטנדרט גבוה
סובלים מתיקנים? מטרמיטים? מחולדות? התקשרו אלינו ונשמח לספק לכם שירותי מדביר מוסמך בהתאמה מושלמת למקום, לשטח וללוח הזמנים המבוקש על ידיכם, בשירות מהיר, איכותי, מקצועי ואדיב.

אודות דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:2