אין מוצרים בעגלה

טופג'ל להדברת נמלים

טופג'לתפריט מוצר

מהו טופג'ל?
טופג'ל – אודות המוצר
למה לבחור בטופג'ל להדברת נמלים?
יתרונות ויעילות טופג'ל
רכישת טופג'ל בחנות המקוונות
רוצה לרכוש את טופג'ל בטלפון? לחץ כאן להשארת טלפון

 

מוקד הזמנות טופג'ל 1800-22-00-88

 

למה לבחור בטופג'ל להדברת נמלים?

נמלים נחשבות לאחד המזיקים הנפוצים ביותר בארץ ותמיד יש דאגה שמא השארנו מזון פתוח על שיש המטבח, או שנפלו פירורים בחדר הילדים וכיוצא בזה. בין אם נרצה לבצע הדברה מונעת ובין אם מגיע השלב שבו נחילי הנמלים כבר נכנסו אלינו הביתה ומתחילים לחפש אחר מקורות מזון, זה הזמן לבחור את חברת ההדברה ואת הדרך שבה מחסלים אחת ולתמיד את הנמלים הללו. היצע חומרי ההדברה שקיים בשוק הוא רב, אולם אם באמת רוצים לעשות את העבודה כמו שצריך, הפיתרון הטוב ביותר הוא טופג'ל.

טופג'ל הוא מוצר ייעודי להדברת נמלים ותפקידו הוא לחסל ביעלות ובחכמה. חברת שרון הדברה משתמשת בטופג'ל גם משום שמדובר שפיתרון הטוב ביותר כיום למניעת והדברת נמלים וגם משום שמדובר בחומר מאוד ידידותי לסביבה. השימוש בטופג'ל הוא במשורה ואין צורך לפזר כמויות גדולות למדי של רעלים כדי להדביר את הנמלים. אם עד לתקופה לאחרונה השתמשו בעיקר ברעלים המבוססים על פגיעה במערכת העצבים, כיום כבר מדובר על מהפכה של ממש בכל הנוגע לשמירה על הסביבה וזאת באמצעות טופג'ל.

מדובר במוצר שמכיל חומר פעיל בכמות מזערית מאוד (0.01%), מה שמונע פגיעה היקפית ונזקים מיותרים לסביבת המגורים והחיים שלנו. בנוסף, החומר מפוזר ב3-6 נקודות בלבד באזור הנגוע וכל נקודה יכולה להגיע עד לקוטר של 6 מ"מ. לחברת שרון הדברה קיים מוניטין רב שנים בתחום.  טופג'ל הוא בעצם פיתיון שהנמלים אוספות אליהן לקן, מחלקות אותו למלכה האם ולאחרים ובעצם תהליך ההדברה מתקיים בתך קיבת החרקים, מה שהופך את התוצאה למקיפה וארוכת טווח.

חברת שרון הדברה גאה מאוד בתוצאות של טופג'ל ואנשי המקצוע תמיד ישמחו להסביר את אופן הפעולה לכל לקוח, כדי להבהיר את שיטת העבודה שניתן ליישם בכל מבנה, בין אם מדובר על בית, משרד וכדומה. המשמעות של בחירה בטופג'ל ולא בחומרי הדברה אחרים היא אקולוגית לחלוטין. החומר נטול ריח ואינו דורש היערכות מקדימה ונרחבת של דיירי המקום, שכן רעילותו אפסית וניתן וגם לאחר הטיפול אין שינוי בשגרה.

טופג'ל להדברת נמלים דירגו את המידע: 4.87/5 מספר גולשים:15