אין מוצרים בעגלה

יתרונות ויעילות טופג'ל

טופג'לתפריט מוצר

מהו טופג'ל?
טופג'ל – אודות המוצר
למה לבחור בטופג'ל להדברת נמלים?
יתרונות ויעילות טופג'ל
רכישת טופג'ל בחנות המקוונות
רוצה לרכוש את טופג'ל בטלפון? לחץ כאן להשארת טלפון

 

מוקד הזמנות טופג'ל 1800-22-00-88

יתרונות ויעילות טופג'ל 

בעולם ההדברה כיום ישנן שיטות רבות שמציעות את התוצאה הטובה ביותר בקטילת מזיקים ואחת הבעיות המוכרות היא שחומרי ההדברה המוכרים לנו הם למעשה רעלים שמפוזרים בצורה שיכולה לפגוע בסביבה, כלומר בצמחייה, בבעלי החיים, להגיע למי התהום וחס וחלילה גם לפגוע בבני אדם. חברת שרון הדברה לקחתה על עצמה להיות מובילה בתחום ההדברה הירוקה, שמבקשת לא פגוע בסביבה ובד בבד עדיין לספק שירותי הדברה מקצועיים ויעילים.

כדי להתמודד עם מזיקים מסוגים שונים מציעה החברה חומרי הדברה נוחים לשימוש ולא מורגשים מבחינת הלקוחות. אחד מסוגי המזיקים המוכרים והנפוצים ביותר הוא הנמלים. הן מגיעות בטורים ארוכים ולא תמיד ניתן לקטול אותן באופן יעיל ולכן השימוש בחומר כמו טופג'ל הוא מתאים באופן מדויק לצרכים הללו.

היתרונות של החומר משמעותיים למדי, שכן מדובר על חומר המוכר כפיתיון והשימוש בו הוא למעשה הזרקת טיפות קטנות בקוטר של 3-6 מ"מ באזור הבעייתי ומכאן הנמלים כבר ממשיכות את העבודה. הרי הנמלים אוספות את האוכל ומגיעות איתו אל קן, שם הן משתפות את שאר הנמלים ובראשן את המלכה. החומר בטופג'ל אמנם קיים ברעילות אפסית לבני האדם והסביבה, אך הנמלים אינן שורדות ובעצם המהלך ניתן לחסל את הבעיה. יתרון מאוד גדול הוא שלא צריך להשתמש בכמויות גדולת של חומר, שאין צורך להכין את הבית מראש לפעולת ההדברה וכמובן כל ההקפדה האקולוגית.

מבחינת יעילות, מדובר בחומר היעיל ביותר שקיים כיום כנגד נמלים. לא כל חומר הדברה שעובד על נמלים בארצות אחרות מתאים לנמלים הישראליות בתנאי הקלים שלנו ומעבר לכך, אם חומרי ההדברה האחרים מבוססים על רעל עצבים, טופג'ל הוא חומר שמבוסס על רעל קיבה ולכן חברת שרון הדברה משתמשת בו לטובת קבלת תוצאות כל כך מוצלחות. יעילות בהדברה היא חלק בלתי נפרד ממבחן התוצאה. היעילות באה לידי ביטוי באופן שבו נמלים נעלמות בדיוק באותה מהירות ואינטנסיביות שבה הן הגיעו ולאורך זמן השלווה חוזרת לשכון בבית, ללא כל מחשבות על שאריות חומרי הדברה שנשארו באזור וכמובן שניתן להתייעץ עימנו.

יתרונות ויעילות טופג'ל דירגו את המידע: 4.88/5 מספר גולשים:8